Pytania? Dzwoń: +48 505 117 188

Październik w Warsztacie

 

Ten post pisze się wyjątkowo skrupulatnie, więc bardzo proszę o ewentualne poprawki jeśli coś zauważycie. 😊

HARMONOGRAM PRACY na październik

Szczegółowe informacje o planie pracy są niezwykle istotne, żebyśmy wszyscy nie zaginęli w gąszczu ciekawych kursów i aktywności, którym możecie się u nas poddać.

 

WEEKENDY

3-4 października – żywica (brak miejsc, zapraszamy na termin listopadowy)

10-11 października – targi mieszkaniowe (ul. Prądzyńskiego 12/14, Hala nr 3)

17-18 października – kurs snycerski prowadzony przez mistrza rzemiosła snycerskiego Mirosława Dziedzickiego. Kurs rzeźby w drewnie, czyli cały weekend poświęcony pracy dłutem , w otoczeniu cudownego zapachu drewna i ludzi pełnych pasji

24-25 października – renowacja , niezmiennie przynajmniej raz w miesiącu. Podczas renowacji weekendowej zajmujemy się krzesłami (Waszymi lub naszymi). Jeśli jesteście zainteresowani renowacją Waszego mebla – o tym do poczytania niżej .

 

CO W TYGODNIU

Wtorkowe popołudnia w godzinach 16-17 są poświęcone małym stolarzom. Od początku budujemy w dzieciach chęć do prac ręcznych. Zapraszamy dzieci w wieku 7-15 lat.

Kursy indywidualne – na kalendarzu zaznaczone mamy kilka zajętych terminów. Pamiętajcie, że indywidualnie możecie umówić się z nami na : renowację, tapicerkę i toczenie w drewnie. Reszta terminów w trakcie tygodnia jest do Waszej dyspozycji.

Roboczogodziny – polecane szczególnie wtedy, gdy Was projekt wymaga naszego poinstruowania i pomocy pod względem merytorycznym. W naszym warsztacie wyznajemy zasadę „pytaj o wszystko, ale pracę musisz wykonać sam”, nie pracujemy za naszych kursantów, ponieważ to Wy macie wyciągnąć z naszych kursów jak najwięcej umiejętności.

Tapicerka – niestety miesiąc jest zbyt krótki, a doba ma za mało godzin, więc jeśli macie chęć – zbierajcie grupę i wpadajcie w tygodniu na tapicerkę ! 😊

Praca z żywicą – jeśli jesteś zainteresowany tym kursem w tygodniu, możemy zorganizować zajęcia jeśli zbiorą się trzy osoby.

Szkoły i przedszkola – z zachowaniem rygoru sanitarnego (maseczki, przyłbice, rękawiczki, środki do dezynfekcji) w dalszym ciągu odwiedzamy placówki edukacyjne w całej Polsce ( z wyłączeniem sezonowo stref czerwonych), więc jeśli jesteście zainteresowani współpracą prosimy o kontakt. Jeśli nie macie możliwości zaprosić naszej ekipy stolarzy do swojej placówki, proponujemy wersję alternatywną, w której wysyłamy Wam zabawki, film instruktażowy dla kadry ( jak przeprowadzić warsztaty) , film dla dzieci o zawodzie stolarza oraz certyfikaty dla dzieci i karty pracy)  .

 

Terminy listopadowe pełnej oferty naszych kursów są dostępne już na stronie, jednak kolejną rozpiskę dostarczymy z końcem października .

 

Wszelkie pytania, prośby i wątpliwości prosimy kierować na adres

kontakt@warsztatnamaxa.pl